DELL PARTNER  HAL3000 HALSHOP (POČÍTAČE, NOTEBOOKY, SERVERY) ESET PARTNER - KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ ADOBE PARTNER

GRAFIKA A WEBDESIGN - TVORBA WWW PREZENTACÍ

Nabízíme Vám zpracování Vaší WWW prezentace. Připravíme grafický návrh, zpracujeme Vaše data, připravíme databáze. Programujeme stránky tak, aby sám zákazník měl možnost, nerozhodne-li se jinak, upravovat zobrazovaná data, přidávat akce...

Ceny přípravy stránek jsou závislé na jejich rozsahu, použitých technologiích a míře samoobslužnosti zákazníkem.

Postup tvorby stránek

Příprava WWW stránek Naší snahou je důkladně prozkoumat Vaše potřeby a na základě Vašich zkušeností z daného oboru činnosti a našich zkušeností z oboru Internetu, WWW stránek, programování, optimalizace pro vyhledávače (SEO), navrhnout nejvhodnější model řešení.

Design WWW stránek obvykle vyplývá ze stávající firemní grafiky zákazníka, nebo je připraven nový, který by měl být následně promítnut do tiskových a ostatních materiálů. I v této oblasti Vám můžeme nabídnout naši pomoc (manuály, návody - včetně překladů, letáky ...)

Po úvodním dohodnutí směru, kterým se bude prezentace ubírat, je pro Vás připravíme úvodní "kostru" stránek pro posouzení, zda Vám nabídnutý styl vyhovuje.

Správa obsahu

Jen aktuální a ošetřovaná webová prezentace zaujme zákazníka a umístí se ve vyhledávačích na předních pozicích. Nabízíme Vám stálý dohled a optimalizaci (SEO). Reagujeme rychle - při základních úpravách běžně do hodiny v pracovní dny.

Náš systém nejsou ale jen statické webové stránky. Na pozadí Vaší prezentace může běžet náš informační systém ISway (nebo jeho část vhodná pro Vaše potřeby), který Vám rozšíří web o eshop, správu klientů, zákazek, reklamací, umožní Vám přenést mnohdy obtížné telefonické vyřizování na stranu klienta, který si naopak může pohodlně vybrat, provést objednávku, zkontrolovat dodávky, zadat reklamaci atd.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

SEO - optimalizace pro vyhledávačeKaždou www prezentaci optimalizujeme pro vyhledávače. Tato činnost je nezbytná pro efektivní použití Vašich stránek na Internetu. Bez ní se "propadáváte" hlouběji a hlouběji mezi miliony odkazů, nejste rychle vyhledatelní a ztrácíte zákazníka. Mnoho nástrojů, jak provést SEO - optimalizaci pro vyhledávače, pro Vás zahrnujeme do stránek bezplatně již při jejich psaní. I kvůli SEO je velmi důležitá dokonalá znalost Vašich potřeb.

Reklama a zviditelnění webu

Vytvoříme také poutavé reklamní bannery (hlavně technologií Flash), které uživatele zaujmou a přivedou ho na váš web.